Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

26.10.2017 року в бібліотеці організована книжкова виставка «28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників». На виставці представлена одна із цікавих книг, яка є першим науковим бібліографічним довідником, у якому подано бойові біографії героїв Вітчизняної війни - партизанів і підпільників, що діяли на тимчасово окупованій території України у роки Другої світової війни.
08.11.2017 р. з нагоди Дня Української писемності і мови, на тематичній виставці представлені всі підручники та навчальні посібники фонду бібліотеки по українській мові.
16.11.17 р. з учнями у бібліотеці був проведений круглий стіл на тему: "Свята наука почути один одного", на якому обговорювався простий закон толерантності: "У всьому, як хочете, щоб з вами поводились, так поводьтеся і ви з ними".
21.11.17 р. в читальному залі бібліотеки був проведений бібліографічний огляд періодичних видань, які висвітлювали події Євромайдану в 2014 році на тему: "День гідності та свободи: історія та традиції свята".
24.11.17 р. у читальному залі бібліотеки організована книжкова виставка «Запали свічку», на якій представлені книги для поглиблення знання в учнів про Голодомор як геноциду Українського народ, його причини, перебіг і наслідки.
Ознайомлені всі учні закладу.
На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю‚ забезпечувати мирне життя свого народу.
Бібліотечна робота
22.01.2018 р. до дня Соборності України в бібліотеці проведено бібліотечний огляд літератури «Разом назавжди». День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято. На книжковій виставці представлена література з історичними подіями того часу, хто прагне пізнати минуле нашого народу.
29.01.2018р. у бібліотеці організована книжкова виставка:  «Пам’ятай про Крути»‚  до 100 річчя бою під Крутами. Історична література свідчить про те‚ що бій під Крутами мав вагоме історичне значення‚ бо зупинив ворожий наступ більшовиків на Київ‚ чим дозволив урядові УНР добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті. Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.
 

06.12.2017 р. з нагоди Дня збройних сил України у бібліотеці організована книжкова виставка "З Днем збройних сил України". На виставці представлені періодичні видання, які висвітлюють реформування Збройних сил України: пріоритети, передумови та перспективи. 
В нашій бібліотеці організована постійно діюча книжкова виставка «Великий кобзар», на якій представлено зібрання творів у шести томах. Запрошуємо ознайомитись.
В рамках заходів до Тижня права у бібліотеці організована книжкова виставка відповідно до Указу Президента №361/2017 "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!". Книжкова виставка сприяє формуванню правової культури, підвищенню рівня знань учнів та педагогів щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.
30.03.2018 р. організована тематична книжкова виставка «До 100-річча від дня народження Олеся Гончара». На виставці представленні найвідоміші твори Олеся Гончара, які має наша бібліотека. Дізнайтеся про творчу спадщину чудового письменника.
08.05.2018р. в бібліотеці організована тематична книжкова виставка «Пам'ятаємо, перемагаємо». 8 і 9 травня в Україні‚ так само як у світі‚ відзначають Дні пам'яті та примирення‚ присвячені пам'яті жертв Другої світової війни. Про непрості долі героїв тієї війни читайте на сторінках книжок нашої бібліотеки.

31.08.18р. в бібліотеці організована книжкова експозиція « Я маю право!» з нормативно-правовою базою щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих конституцією та законами України.
30 жовтня 2018 року у читальному залі бібліотеки (за адресою: вул.. Пушкінська, 87) відбувся тематичний вечір «И один в поле воин», присвячений 74-річчю визволення України від фашистських загарбників та 75-річчю визволення м. Києва. Вечір готувала бібліотекар Кохно Є.І. Учні узнали про подвиги учасників тієї жорстокої війни (Миколу Сиротинина, якого навіть вороги вшанували за ратний подвиг; Героїв Радянського Союзу: Волкову Надію - підпільщицу Харківського обкому, Валерію Грановську - медичну сестру, яка ціною свого життя врятувала поранених бійців, Романа Смищука, що підбив у одному бою 6 фашистських танків,  Широнінців; Тричі Героїв Радянського Союзу: Олександра Покришкіна, Івана Кожедуба та ін.) та вшанували їх пам’ять. А перед початком вечора з учнями було проведено невелике тестування «Що я знаю про Другу Світову війну».
    
         Святкування Дня української мови та писемності у ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» розпочалося 9 листопаду 2018 року. Бібліотекарем Кохно Є.І. була проведена тематична зустріч та вікторина-хвилинка «Знавці української мови». Учні підготували газети до свята та прочитали вірші.
     Продовжилося свято 12 листопада у читальному залі бібліотеки за адресою вул.. Пушкінська, 87. За ініціативою бібліотекара і викладача української мови та літератури це свято, вже традиційно, було вирішено відзначити акцією написанням
Всеукраїнського диктанту національної єдності. У написанні диктанту взяли участь усі бажаючі, насамперед учні, які вирішили надалі вчитися у вищих навчальних закладах, а також викладачі та майстри виробничого навчання.
    
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63