Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
13.10.2017 року в бібліотеці організована книжкова виставска під назвою "Історія вчить захищати державу". На виставці представлені книги для майбутніх захисникі Вітчизни: історія Української держави і її Збройних сил.
26.10.2017 року в бібліотеці організована книжкова виставка «28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників». На виставці представлена одна із цікавих книг, яка є першим науковим бібліографічним довідником, у якому подано бойові біографії героїв Вітчизняної війни - партизанів і підпільників, що діяли на тимчасово окупованій території України у роки Другої світової війни.
08.11.2017 р. з нагоди Дня Української писемності і мови, на тематичній виставці представлені всі підручники та навчальні посібники фонду бібліотеки по українській мові.
16.11.17 р. з учнями у бібліотеці був проведений круглий стіл на тему: "Свята наука почути один одного", на якому обговорювався простий закон толерантності: "У всьому, як хочете, щоб з вами поводились, так поводьтеся і ви з ними".
21.11.17 р. в читальному залі бібліотеки був проведений бібліографічний огляд періодичних видань, які висвітлювали події Євромайдану в 2014 році на тему: "День гідності та свободи: історія та традиції свята".
24.11.17 р. у читальному залі бібліотеки організована книжкова виставка «Запали свічку», на якій представлені книги для поглиблення знання в учнів про Голодомор як геноциду Українського народ, його причини, перебіг і наслідки.
Ознайомлені всі учні закладу.
На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю‚ забезпечувати мирне життя свого народу.
Бібліотечна робота
22.01.2018 р. до дня Соборності України в бібліотеці проведено бібліотечний огляд літератури «Разом назавжди». День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято. На книжковій виставці представлена література з історичними подіями того часу, хто прагне пізнати минуле нашого народу.
29.01.2018р. у бібліотеці організована книжкова виставка:  «Пам’ятай про Крути»‚  до 100 річчя бою під Крутами. Історична література свідчить про те‚ що бій під Крутами мав вагоме історичне значення‚ бо зупинив ворожий наступ більшовиків на Київ‚ чим дозволив урядові УНР добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті. Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.
 

06.12.2017 р. з нагоди Дня збройних сил України у бібліотеці організована книжкова виставка "З Днем збройних сил України". На виставці представлені періодичні видання, які висвітлюють реформування Збройних сил України: пріоритети, передумови та перспективи.