Copyright © 2013 by "ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО""
All Rights reserved
Hosting Ukraine
КАТЕГОРІЇ
На першому етапі:
Вам зроблять калькуляцію, а потім по технологічному процесу проаналізують і виправлять макети, зроблять сканування, кольороподіл, обробку зображення, а також верстку і коректуру в майстернях операторів комп’ютерної верстки, а потім виготовлять друкарську форму.
Виробництво
На другому етапі:
Буде друк, який відбувається в друкарській майстерні офсетного плоского друкування на листових машинах. В процесі друку беруть участь кваліковані майстри виробничого навчання, а також учні 2-го і 3-го курсів.
На третьому етапі:
Палітурні процеси, зазвичай презентабельно виглядає така друкарська продукція, у якої якісно виконані всі палітурні процеси. В палітурній майстер-ні можна виконати повний цикл палітурних операцій: порізку, фальцування, підборку аркушів, прошивання блоку, виготовити обкладинку, обробку корінця та поєднання обкладинки з блоком.
Робота над проектом Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики ЄС щодо навчання впродовж життя»
Наші телефони:
(057) 738-06-04,
(057) 738-42-63
Факс:
(057) 738-42-63

Електронна пошта:
В майстерні є необхідне обладнання: проволокошвейні і ниткошвейні машини, різальні машини та інше обладнання. Щоб надати виробам необхідну оригінальність, в майстерні можна виконати тиснення, ламінацію на тиснільно-позолотному пресі та ламінаторі, перелік послуг постійно доповнюється до зростаючих вимог ринку й часу.
Hosting Ukraine
НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
ХОЧУ ПОСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ
Курси підвищення кваліфікації
Професії рівня
молодшого спеціаліста
Професії на базі 11 класів
Професії на базі 9 класів