Copyright © 2013 by "ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО""
All Rights reserved
Hosting Ukraine
КАТЕГОРІЇ
Безперервний зв'язок поколінь - старшого, тих ветеранів, що пройшли дорогами війни, і нинішньої молоді, хто не бачив жахів обстрілів і бомбардувань - має велике виховне значення, бо людина, яка не знає історії своєї країни, ніколи не стане справжнім громадянином і патріотом. Тому всі заходи, які проводяться в ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО", спрямовані на виховання патріотичних почуттів в учнівському колективі.
Результатом роботи керівників гуртків та учнів була участь у фінальному концерті. Тому до конкурсу готувалися протяфгом навчального року керівники гуртків: Заливадна О.В., Сокольцова Л.Ю., Плаксіна О.Ф., Харченко Л.В..
Залучення учнів поліграфічного центру до гурткової та позаурочної роботи сприяє вихованню гармонійно розвинутої особистості, формуванню естетичних смаків, розвитку здібностей та нахилів учнівскої молоді.
Цікаво, що учнівським самоврядуванням була проведена пошукова робота з атрібутики воєнних років. Учні знаёшли газети: перша датується 24 серпня 1943 року, "Соціалістичне землеробство", в якій був опублікований наказ Верховного Головокомандуючого І.В.Сталіна про звільнення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників; та друга, датується 10 травня 1945 року, газета "Правда", в якій розміщено привітання Сталіна з Перемогою радянському народу. Ці газети, перш за все, - історичні документи, і наші учні це розуміють. Учнівське самоврядування поліграфічного центру співпрацює з радою ветеранів війни і праці Московського району, завдяки тісній співпраці з радою ветеранів, учні мали змогу привітати листівками ветеранів війни та праці.
Hosting Ukraine
Робота над проектом Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики ЄС щодо навчання впродовж життя»
Наші телефони:
(057) 738-06-04,
(057) 738-42-63
Факс:
(057) 738-42-63

Електронна пошта:
ХОЧУ ПОСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ
Курси підвищення кваліфікації
Професії рівня
молодшого спеціаліста
Професії на базі 11 класів
Професії на базі 9 класів