Copyright © 2013 by "ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО""
All Rights reserved
Hosting Ukraine
КАТЕГОРІЇ
На виконання Указу Президента України від 11.04.2012 № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», Постанови Верховної Ради України від 19.06.2013 № 340-VІІ «Про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03.2012 №167-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання», плану заходів Харківської обласної державної адміністрації від 15.10.2013 № 01-25/8510 з підготовки та відзначення у Харківській області у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Під час розширеної апаратної наради в Київській міській державній адміністрації презентували план заходів із відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

«Указом Президента України 2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка. Підготовка до 200-річного ювілею Кобзаря розпочалася і триває впродовж кількох останніх років. І у 2014 році ми присвятимо свою роботу належному відзначенню цієї знаменної дати. Так, ми підготували план заходів, у якому найвагоміше місце посідають події мистецького та культурно-освітнього спрямування», - зазначила перший заступник директора Департаменту культури Валентина Ліновицька.
Вона зауважила, що у період відзначення ювілею навчальні заклади міста приділяють цьому питанню особливу увагу, адже вивчення творчості Великого Кобзаря має важливе значення у вихованні сучасного покоління, яке підростає. Саме тому в міському плані святкування 200-річного ювілею Тараса Шевченка передбачена велика кількість заходів для дітей та молоді.
Також у рамках програми святкування 200-річчя від дня народження генія у столиці відбудеться 24-й Міжнародний фестиваль «Музичні прем’єри сезону», приурочений пам’ятній даті.
Серед тематичних заходів, що відбуватимуться в місті, заплановані фольклорно-мистецьке свято, Фестиваль дитячих хорових колективів «Дитяче співоче поле «Тарасова пісня», Мистецький проект «Шевченківські етюди», міський конкурс-виставка «Тарасовими шляхами», присвячений творчості Кобзаря.
«Загалом на сьогодні нашим планом передбачено 44 основні мистецькі та культурно-освітні заходи, але, я впевнена, їх буде значно більше. У кожному районі столиці також складено та затверджено плани заходів із відзначення 200-річчя Шевченка. Їх кількість лише за один шевченківський рік сягне не менше тисячі. Без сумніву, всі заклади культури комунальної власності міста - театри, кінотеатри, публічні бібліотеки, музеї - у 2014 році спрямують свою роботу на відзначення ювілею Тараса Шевченка. Так само будуть зорієнтовані і навчальні заклади Києва», - наголосила Валентина Ліновицька та додала, що центральною урочистою подією стане творчий звіт майстрів та аматорів народного мистецтва столиці.
Вона закликала всіх керівників приділити велику увагу та проявити громадянську свідомість і відповідальність у справі підготовки та відзначення 200-річного ювілею Кобзаря.
Hosting Ukraine
Робота над проектом Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики ЄС щодо навчання впродовж життя»
Наші телефони:
(057) 738-06-04,
(057) 738-42-63
Факс:
(057) 738-42-63

Електронна пошта:
НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
ХОЧУ ПОСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ
Курси підвищення кваліфікації
Професії рівня
молодшого спеціаліста
Професії на базі 11 класів
Професії на базі 9 класів