Copyright © 2013 by "ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО""
All Rights reserved
Hosting Ukraine
КАТЕГОРІЇ
Робота над проектом Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики ЄС щодо навчання впродовж життя»
Наші телефони:
(057) 738-06-04,
(057) 738-42-63
Факс:
(057) 738-42-63

Електронна пошта:
Наша історія розпочинається 5 жовтня 1966 року, коли відкрило свої двері професійно-технічне училище №26 поліграфістів.
У всі часи в Харкові успішно працювала велика армія професійних видавців, поліграфістів, технічних працівників. Треба зазначити, що ці кадри теж, в основному, готувалися в Харкові. До революції - на відповідному відділенні технологічного інституту. У 20-х роках Харків був столицею України, тут діяли поліграфічні інститут та технікум (будинок зберігся  до цього часу на  початку   Московського   проспекту),  а  також  школа  ФЗН (у приміщенні  колишнього  шрифто-ливарного заводу).
Після війни в Харкові створили ремісниче училище поліграфістів, яке діяло аж до 1955 року. 4 жовтня 1966 року, за наказом № 217 відкрито  технічне  училище № 26, за роки діяльності якого, підготовлено понад дев’ять тисяч кваліфікованих робітників.
15 жовтня 1999 року  сталася знаменна подія - урочисте відкриття нового навчально-виробничого корпусу. Тепер територію навчального закладу, що знаходиться на вулиці Івана Камишева, 37, прикрашає чотирьох-поверхова сучасна  споруда загальною площею понад п’ять тисяч квадратних метрів, збудована у формі розгорнутої книги, а в її стінах за проектною  потужністю  набуватимуть  спеціальність  і  середню освіту 540 учнів - майбутніх  поліграфістів. Проект будови можна сміливо вважати пам’ятником книзі.
Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.08.2011 р. №978 "Про удосконалення управління професійно-технічною освітою та її фінансового забезпечення" Харківський професійний поліграфічний ліцей перейменовано в Державний навчальний заклад "Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти".
Наші випускники працюють як на підприємствах Харкова і України, так і за межами  нашої держави. Їх охоче приймають для подальшого навчання Українська  інженерно - педагогічна академія, Харківський національний університет  радіоелектроніки, Українська академія друкарства.
Hosting Ukraine
НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
ХОЧУ ПОСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ
Професії на базі 9 класів
Професії на базі 11 класів
Професії рівня
молодшого спеціаліста
Курси підвищення кваліфікації