Copyright © 2013 by "ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО""
All Rights reserved
Hosting Ukraine
КАТЕГОРІЇ
Робота над проектом Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики ЄС щодо навчання впродовж життя»
Наші телефони:
(057) 738-06-04,
(057) 738-42-63
Факс:
(057) 738-42-63

Електронна пошта:
Харківська книжкова фабрика «Глобус»
Поліграфічне підприємство «Фоліо+»
ООО РПА БРИСК
ООО «Фактор-друк»
ПП  «Рапід-прес»
ПП  «ЮНІСОФТ»
Приват Банк
З перших років свого існування наш навчальний заклад мав і має тісний зв’язок з Управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації, ВАТ «Харківська книжкова фабрика «Глобус», ВАТ «Уніпак». На цих підприємствах працюють наші випускники, тут проходять виробничу практику учні. Крім названих підприємств, наш центр плідно співпрацює із підприємствами, що за своїм віком дещо молодші, а саме ООО «Фактор-друк», ООО РПА БРИСК, ООО «Харьков-ПолиграфУпак». 

Поліграфія - це досить прогресивна і динамічна галузь промисловості. Вона потребує кваліфікованих працівників, кількість вакансій постійно зростає. Тому керівники поліграфічних підприємств розуміють важливість створення ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО". Тепер вони не тільки замовляють у нас кадри, але по можливості, допомагають у оснащенні майстерень, надають електронну техніку для впровадження інноваційних форм навчання та проведення позакласної роботи.
Наш партнер
Наш партнер
Наш партнер
Наш партнер
Наш партнер
Наш партнер
Наш партнер
Hosting Ukraine
ХОЧУ ПОСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ
Курси підвищення кваліфікації
Професії рівня
молодшого спеціаліста
Професії на базі 11 класів
Професії на базі 9 класів