Copyright © 2013 by "ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО""
All Rights reserved
Hosting Ukraine
КАТЕГОРІЇ
НАМ 50 РОКIВ!
Робота над проектом Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики ЄС щодо навчання впродовж життя»
Наші телефони:
(057) 738-06-04,
(057) 738-42-63
Факс:
(057) 738-42-63

Електронна пошта:
Hosting Ukraine
ХОЧУ ПОСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ
    Урочисте свято до  Ювілею навчального поліграфічного закладу відбулося в актовій залі Харківського  національного  університету  радіоелектроніки. Адміністрація гостинно відкрила  двері свого  приміщення для  колег з професійного навчального  закладу і приклала максимум зусиль, щоб була створена святкова, тепла, доброзичлива атмосфера цього заходу.
    На свято були запрошені ректори Харківського  національного  університету  радіоелектроніки Рубін Е. Ю. і  Української інженерно-педагогічної академії Ковальова О. Е., заступник директора  Департаменту науки і освіти Ігнатьєв В. В., інші представники управління освіти, директор Науково-методичного центру ПТО у харківській області Русланова Т. О., директори ПТНЗ,  а також  делегації з  навчальних закладів інших міст, що  входять до складу асоціації поліграфічних навчальних закладів системи профтехосвіти: ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва» на чолі з  директором  Гончаренко Аллою Іванівною; ДНЗ «Міжрегіональне  вище професійне училище з поліграфії та  інформаційних технологій» м. Дніпра на чолі з директором  Макаровим  Володимиром Адольфовичем; ДНЗ «Старопігівське ВПУ м. Львова» на чолі з заступником директора з НВР Филипович  Галиною  Іванівною; ДПТНЗ «Херсонський  професійний ліцей зв’язку та  поліграфії» на чолі з  заступником директора з НВР Веремьєвою Лідією Володимирівною.
   З поздоровленнями і подарунками завітали на славний ювілей і  потенційні роботодавці з різних поліграфічних підприємств Харкова: головний технолог поліграфічного підприємства «Юнісофт» Непочатов В. М.,  директор підприємства «Астрон» Ткачова О. П. та Білецький В. І., директор поліграфічного підприємства «Фактор - Друк» Шаповал О. С., директор видавничо-телекомерційної фірми «Гриф» Цвар  О. О., директор поліграфічного підприємства «Компанія «Рапд-прес» Бобейко А. М.
    Розчулена директор Поліграфічного центру Вікторія Володимирівна радо вітала гостей, дякувала за те, що знайшли час і  бажання розділити з  педколективом святковий настрій.
    Вже зі сцени Пономарьова Вікторія Володимирівна звернулась до  свого педколективу, гостей, керівництва з щирими словами подяки і вітання, де говорила про нелегкий,  але  славний шлях,  що пройшов її заклад за 50 років, згадувала всіх,  хто стояв у витоків ПТУ № 26 (поліграфістів), допомагав зміцнювати і удосконалювати матеріально-технічну  базу, методичне забезпечення навчального  процесу.
   А потім розпочався  святковий концерт,  що був підготовлений силами учнів і студентів двох закладів. З різними номерами виступили на концерті і учасники відомого в Харкові колективу художньої самодіяльності «Діти майбутнього». Вперше у новій музичній обробці прозвучав Гімн Поліграфічного центру.
   На сцену запрошувались  педагоги центру,  що отримували грамоти Департаменту  освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну  сумлінну працю і  значний особистий внесок  у розвиток професійно-технічної освіти  України.
    З привітанням до  педагогічного колективу і особисто до директора Вікторії Володимирівни звернулись заступник директора Департаменту науки і освіти Ігнатьєв В. В.,  голова асоціації директорів ПТНЗ Харківської області Ткаченко  Н. Г., директор ЦПТО № 2 Амірбеков Г. Д. та  представники поліграфічних навчальних закладів Києва, Львова,  Дніпра, Херсона. У цих привітаннях було щире захоплення досягненнями педколективу і  особливим талантом керівника і педагога-дослідника Пономарьової Вікторії Володимирівни,  що  за  18 років свого керівництва зробила значний внесок у  модернізацію навчального закладу, згуртувала навколо себе талановитих і  відданих  своїй справі людей.  У свою чергу Вікторія Володимирівна з великою вдячністю і повагою говорила про  свою наставницю і педагога з великої літери Броннікову  Марію Митрофанівну, що була  директором цього закладу майже 30 років і створила чудову і міцну основу для  підготовки висококваліфікованих робітників поліграфічної галузі, її традиції педагогічний колектив з гідністю продовжує і на сучасному етапі.  Знаком  Всеукраїнської асоціації працівників ПТО була нагороджена заступник директора з НВР Давиденко В. Ф., що  працює на цій посаді близько 40 років. Велика концертна програма завершилась феєрверками і  різнокольоровими кульками, що  зі стелі літали і кружляли  залом. Колектив Центру вдячний в.о. ректора ХНУРЕ Рубіну Едуарду Юхимовичу за  надання актового  залу і  щире сприяння щодо  проведення цього заходу.

    Особлива подяка   талановитим  художнім  колективам:
дитячо-юнацькому театру оригінального жанру «Діти майбутнього» (керівник Альона Ніколайчук);
ансамблю народного танцю «Ровесник» (керівник Максим Кошавець); колективу  народного танцю «Електрон» ХНУРЕ (керівник Ігор Андрієнко);
іншим колективам художньої самодіяльності ХНУРЕ;
художньому керівнику культурного центру НХУРЕ Мурашко  О. С.
27-28.10.2016 року у ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО" відбулися урочистості з нагоди 50-річчя з дня заснування навчального закладу "Технічне училище № 26 поліграфістів".

    Заходи  проводились протягом двох днів. 27.жовтня відбулася учнівська наукова конференція на тему: "Поліграфія - What it is". У конференції взяли участь делегації з поліграфічних закладів України: ДНЗ "Ставропігійське ВПУ м. Львова", ДНЗ "Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва", ДНЗ "Міжрегіональне вище професійне училище поліграфії та інформаційних технологій", ДНЗ "Херсонський професійний ліцей зв'язку та поліграфії".Також на цьому заході були присутні студенти Української інженерно-педагогічної академії та Харківського національного університету радіоелектроніки.
    Всі учасники представили змістовні доповіді, проекти, пов'язані з сучасною поліграфією. Директор центру Вікторія Володимирівна підвела підсумок конференції, відзначила актуальність тем, що розглядались на конференції і запросила всіх присутніх взяти участь 28 жовтня у святковому заході, що буде відбуватися у актовому залі ХНУРЕ.
Професії на базі 9 класів
Професії на базі 11 класів
Професії рівня
молодшого спеціаліста
Курси підвищення кваліфікації