Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Друкар - одна з найбільш перспективних професій. Ви завжди будете забезпечені гарною роботою і відповідно заробітною платнею. Багато наших учнів є дітьми поліграфістів і спадкоємцями їхньої справи!
Оператор комп’ютерної верстки розпочинає технологічний процес виготовлення друкарської продукції, а саме виконує складання тексту, верстку і виготовлення фотоформ. Для підготовки кваліфікованих робітників з данної професії центр має дві майстерні забезпечені комп’ютерами та необхідним обладнанням. Учні під час виробничого навчання опановують такі програми: Microsoft Word, Adobe Photoshop, CorelDraw, PageMaker, InDesign
Поліграфічне виробництво призначене для випуску друкарської продукції і кожна професія відповідає основним принципам виробництва друкарської продукції і має своє місце і роль в загальному виробництві.
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Ремонтом та переоснащенням поліграфічних машин займаються налагоджувальники поліграфічного устаткування. Для опанування цієї професії навчальний заклад має слюсарну майстерню, яка забезпечує всі умови для проходження виробничого навчання. В майстерні учні опановують такі слюсарні роботи, як: розмітка деталей, рубка, правка, різка та опилювання металу, свердління, нарізка різьб. Майстерня забезпечена робочими місцями слюсаря, інструментами, пристроями та матеріалами. Має свердлильні, фрезерні та токарний станки, контрольно-вимірювальні прилади, які використовують в поліграфічному виробництві.
Кожне видання (книга, блокнот, папка, зошит…) складається з великої кількості деталей. Значну кількість цих деталей виготовляє палітурник .
Професія
палітурник потрібна кожному поліграфічному підприємству. У тебе з’явиться можливість опанувати технологією брошурування, переплетення, виготовлення адресних папок, блокнотів.
Всім подобаються книги, журнали, рекламні афіші, календарі та багато іншого. А починається все з нашого поліграфічного центру. Приходьте, навчитесь і Ви не пожалкуєте.
Електротехнічна лабораторія-проводить вимірювання та випробування (в рамках проведення експертного обстеження та окремо) електрообладнання напругою до 330 кВ включно.
Широкий спектр послуг з вимірювань та випробувань в комплексі з правом проводити експертне обстеження електроустаткування електроустановок дає нам змогу оперативного та комплексного виконання робіт, витримуючи при цьому прийнятний рівень ціноутворення.
Фрезерна обробка - це метод механічного формоутворення пов'язаного з процесом різання і видалення відповідного шару матеріалу. Фрезерування відбувається за допомогою багатолезового чи іншого інструменту, який здійснює обертальний рух спільно з поступальним рухом заготовки
Токарська обробка є різновидом виготовлення деталей пов'язаної з видаленням технологічного шару матеріалу для утворення необхідної структури поверхні. На верстатах токарної групи обробляються деталі, що відносяться до типу тіл обертання таких як: ступінчасті і гладкі вали, приводні шківи, ​​втулки, гайки і інші деталі.
Майстерня по ремонту автомобіля - виконуються операції по обробці, складанні і лагодження металевих виробів, деталей автомобільної техніки, операції з технічного обслуговування і ремонту авто транспортних засобів, перевіряється технічний стан автомобіля. Проводиться ремонт вантажних і легкових автомобілів, мото циклів, автобусів. Слюсар з ремонту автомобілів працює з механізмами, вузлами і агрегатами са модвіжущіхся транспортних засобів. Він виявляє і усуває несправності та дефекти транспортних засобів, проводить тих ническое обслуговування і ремонт автотранспортних засобів, а також контроль технічного стану автомобілів за допомогою сучасного діагностичного обладнання та приладів, управління автотранспортом
Слюсарні роботи - обробка переважно металевих заготовок і виробів, що здійснюється слюсарно-складальним інструментом вручну, із застосуванням пристосувань і верстатного обладнання. До слюсарним роботам ставляться: Розмітка, рубка і різання, Обпилювання, Нарізування різьби, Гнучка і правка, Притирання, Свердління, Зенкування, Розгортання, Клепка, Пайка і ін. Слюсарні роботи виконуються головним чином при складанні машин на промислових підприємствах, а також в процесі ремонту, складання та регулювання машин і їх вузлів на ремонтних підприємствах, а іноді на місці роботи машини.