КАТЕГОРІЇ
Робота над проектом Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики ЄС щодо навчання впродовж життя»
Наші телефони:
(057) 738-06-04,
(057) 738-42-63
Факс:
(057) 738-42-63

Електронна пошта:
Поліграфічне виробництво призначене для випуску друкарської продукції і кожна професія відповідає основним принципам виробництва друкарської продукції і має своє місце і роль в загальному виробництві.
Майстерня операторів комп’ютерної верстки
Оператор комп’ютерної верстки розпочинає технологічний процес виготовлення друкарської продукції, а саме виконує складання тексту, верстку і виготовлення фотоформ. Для підготовки кваліфікованих робітників з данної професії центр має дві майстерні забезпечені комп’ютерами та необхідним обладнанням. Учні під час виробничого навчання опановують такі програми: Microsoft Word, Adobe Photoshop, CorelDraw, PageMaker, InDesign
Майстерня офсетного друку
Друкар - одна з найбільш перспективних професій. Ви завжди будете забезпечені гарною роботою і відповідно заробітною платнею. Багато наших учнів є дітьми поліграфістів і спадкоємцями їхньої справи!
Слюсарна майстерня
Ремонтом та переоснащенням поліграфічних машин займаються налагоджувальники поліграфічного устаткування. Для опанування цієї професії навчальний заклад має слюсарну майстерню, яка забезпечує всі умови для проходження виробничого навчання. В майстерні учні опановують такі слюсарні роботи, як: розмітка деталей, рубка, правка, різка та опилювання металу, свердління, нарізка різьб. Майстерня забезпечена робочими місцями слюсаря, інструментами, пристроями та матеріалами. Має свердлильні, фрезерні та токарний станки, контрольно-вимірювальні прилади, які використовують в поліграфічному виробництві.
Майстерня палітурних процесів
Кожне видання (книга, блокнот, папка, зошит…) складається з великої кількості деталей. Значну кількість цих деталей виготовляє палітурник .
Професія
палітурник потрібна кожному полігра-фічному підприємству. У тебе з’явиться можливість опанувати технологією брошурування, переплетення, виготовлення адресних папок, блокнотів.
Всім подобаються книги, журнали, рекламні афіші, календарі та багато іншого. А починається все з нашого поліграфічного центру. Приходьте, навчитесь і Ви не пожалкуєте.
Copyright © 2013 by "ДНЗ "Харківський поліграфічний центр ПТО""
All Rights reserved
Hosting Ukraine
Hosting Ukraine
ХОЧУ ПОСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ
Курси підвищення кваліфікації
Професії рівня
молодшого спеціаліста
Професії на базі 11 класів
Професії на базі 9 класів